Studio Cambridge

Studio Cambridge

studioCambridge’in en eski dil okulu… Yerel bir okul olup, yetişkin kurslarının yanı sıra 18 yaş altı öğrenciler için yaz aylarında ve sömestr tatilinde dil eğitimi ve aktivite programları da sunmakta.

Okulun ana binası Cambridge şehir merkezine yürüme mesafesinde. Cambridge’in karakteristik mimari yapısını okul binasında da görebilirsiniz.

Okulun girişi tren istasyonuna giden yola bakıyor, arka tarafında ise öğrencilerin ders aralarında vakit geçirdiği güzel bir bahçesi var.

 

Okula girişinde öğrencilerin konaklamaları, aktiviteleri vb. ayarlamalarının yapıldığı çalışma ofisleri mevcut. Okul görevlileri derslerden sonra ve hafta sonları öğrencilerin katılabileceği çok fazla aktivite düzenliyor ve bunları öğrencilerin takip edebilmesi için giriş katta bulunan panoda haftalık program olarak asıyorlar.

2 katlı okul binasında toplamda 22 derslikte 200 – 250 öğrenci eğitim alabiliyor. Okulda kendi bilgisayarınızla kablosuz internete bağlanabilir, kütüphanede kitapları ve online kaynakları kullanabilirsiniz.

Comments are closed.